Menu Zavřeno

O nás

O agentuře ShortPRO

ShortPRO je marketingová agentura specializující se nejenom na generaci Z. Působí na trhu od roku 2020, přičemž od TikToku se postupně přesunula až ke kompletnímu zajištění marketingu. Nyní ShortPRO působí celosvětově se sídlem v Praze.
Vybraní klienti

Zakladatelé

David Duc

Spoluzakladatel & Jednatel
David je jedním z výrazných školitelů marketingu, zejména kolem sociálních sítí a TikToku. Pod rukama mu prošlo stovky studentů a firem jako jsou PwC, ISIC, L'Oréal, Správa Železnic, Direct Pojišťovna, Super zoo a další.
David byl v roce 2024 jediným externím školitelem globální firmy GTS Alive, pod kterou spadají projekty jako ISIC, ITIC či IYTC. Přečtěte si více →
Kromě ShortPRO se David věnuje také pomoci firmám s proniknutním do vietnamské komunity žijící v ČR, a to skrze firmu Czech Viet.
Konference:
Content First, Czech Social Awards, Digisemestr, LiSummit, Creative Academy, Trend roku 2024: Jak na videa v PR?

Vít Janda

Spoluzakladatel & Jednatel
Vítek je CEO agentury ShortPRO a má na starosti plynulý chod celé agentury. Kromě toho se Vítek angažuje v rámci vymýšlení strategií pro klienty, a to nejenom v rámci marketingu, ale celkově v byznysu.
Kromě ShortPRO se Vítek věnuje také projektu JANDASPORT, kde propojuje sportovce se značkami, a firmě JANDA Consulting specializující se na vedení účetnictví, daně a právo.
Konference:
Czech On-line Expo, LiSummit, International E-commerce Summit, Esport & Gaming Summit, Social Restart, Sustainable Future, Pitch Boat, Diversity Summit, Affiliate konference, ARfest, European Finance Investment Summit, PR Work: Komunikační trendy roku, Marketing RULEZZ - "All about TikTok", Reshoper, E-commerce Day, PR Camp, Marketingové digitalky, Jeden svět Olomouc, Creative Academy

ShortPRO v médiích

ShortPRO x Forbes

ShortPRO x CzechCrunch

ShortPRO x Deník Metro

ShortPRO x Seznam Zprávy

ShortPRO x WebTop100

ShortPRO x Marketing Journal

ShortPRO x Deník Metro

ShortPRO x Seznam Zprávy

ShortPRO v podcastech

ShortPRO x WebTop100

ShortPRO x Oranžáda

ShortPRO x Právo v kostce

ShortPRO x Seznam Zprávy

Nejbližší akce

Přijďte si nás poslechnout

PPC Restart 2024

Spoluzakladatel a CEO ShortPRO, Vít Janda, na konferenci promluví na téma:

Co vidíme na datech z TikTok reklam, krátkých videí napříč sociálními sítěmi o této skupině nakupujících, která bývá často stále podceňovaná? Generace Z tvoří 1/3 světové populace a jednou se stane největší kupní silou na trhu. Co je z pohledu výkonnostního marketingu klíčové pro přilákání této cílovky? Dozvíte se v přednášce protkané daty, statistikami a ukázkami.

Předchozí akce

Chcete si s námi pokecat?
Moc rádi.

Ať už se jedná o tištěná či online média, podcasty nebo konference, vždy rádi nasdílíme naše zkušenosti a poznatky ze světa TikToku, krátkých videí, generace Z, sociálních sítí či AI.
Ať vám nic neuteče
Copyright 2024