Menu Zavřeno

Poznejte s námi generaci Z od A do Z.

Ponořte se s námi do světa generace Z. Získejte klíčové poznatky ohledně jejich slangu, významu emoji a zjistěte, jak oslovit, zaujmout a udržet si tuto náročnou, ale zároveň loajální generaci.

Prozkoumejte generaci Z - cílovou skupinu, na kterou 79 % firem neumí správně komunikovat.

Proniknout do světa této dynamické generace není snadné. Gen Z se zákonitě liší od předchozích generací a to zejména tím, že její zástupci vyrůstali obklopeni digitálními technologiemi a jsou tedy mnohem technologicky vyspělejší než předchozí generace.
Vývoj celé této generace je spjat se slangem, který si postupně vytvořili a není mu jednoduché porozumět, pokud nejste zástupci této generace. Pojďme tedy společně odhalit jejich slang, rozklíčovat, jaký význam přiřazují emoji a odhalit, kde právě teď můžete gen Z zaujmout. Tato příručka je vhodná pro všechny, kteří chtějí proniknout do mysli a srdcí této mladé generace.
Naše analýza není pouze o suchých datech. Je to interaktivní průzkum této generace, který vám pomůže lépe porozumět, jak s nimi komunikovat. Stáhněte si příručku a odhalte nový potenciál pro váš business v tomto digitálním věku.

Stáhněte si naší příručku a ponořte se do světa generace Z.

40 stránková příručka plná informací o generaci Z, jejím slangu, významu emojis, které používá a dalších zajímavostí. Must have pro každého marketéra, který řeší, jak oslovit tuto cílovou skupinu, na kterou stále 79 % firem neumí vhodně cílit svoje reklamy.
Vyberte si jazyk příručky:
Ať vám nic neuteče
Copyright 2024