Menu Zavřeno

Reklamní spoty pro Manboxeo

Potřebujete velkou produkci? Umíme.

Zaznamenali jste v uplynulých vánočních sezónách reklamy od Manboxeo? A víte, že videa jsou z naší dílny ShortPRO?
Manboxeo, které dnes kromě Česka působí také na Slovensku, v Maďarsku, Německu a Rakousku, nás oslovilo s vytvořením reklamních spotů pro jednotlivé země. Důležité bylo, aby se videa dala používat dlouhodobě více let po sobě.
S ohledem na širokou nabídku produktů Manboxeo jsme nakonec došli k finální podobě, a to
10 reklamních spotů pro všech 5 zemí natočených na šířku (16:9), přičemž z těchto videí se poté rozstříhala videa i do formátu na výšku (9:16) a do čtverce (1:1).

Co všechno jsme zajistili?

Jednalo se o poměrně větší produkci, výsledný počet videí byl přeci jenom 150. Samotnému natáčení předcházela měsíční příprava, během které se psaly scénáře, zajišťovaly rekvizity apod.
Chtěli jsme pro klienta zajistit maximální servis, postarali jsme se tedy o produkci od A do Z.
Sepsání literárních scénářů
Sepsání technických scénářů
Zajištění rekvizit
Zajištění techniky na natáčení
Samotné natáčení
Post-produkce videí
Dabing do 5 zemí
Překlad a titulky do 5 zemí

Podívejte se na výsledek.

Dohromady vzniklo celkem 10 spotů x 5 zemí x 3 formáty = 150 videí. Samozřejmě verze s titulky a bez titulků, aby klient mohl řádně otestovat v reklamě, která bude fungovat lépe.

Jak to dopadlo?

Všechna videa byla použitá v reklamě a věříme, že i na vás alespoň jednou naše videa vyskočila. Reklama se dle reakcí diváků v komentářích setkala s pozitivním ohlasem a my doufáme, že díky videím spoustu lidí obdrželo na Vánoce jeden z unikátních dárků od Manboxeo.
Potřebujete velkou produkci?
Umíme.
Máme štáb s režiséry, produkční, kameramany, editory, osvětlovače. Máme techniku. Zajistíme prostory i herce. Nebojíme se velkoformátových produkcí.