Menu Zavřeno

Najdi svou vysněnou práci u nás v ShortPRO

Pomáháme firmám komunikovat s mladou generací. Natáčíme krátká videa na TikTok, Reels, YouTube Shorts a další platformy, ale děláme také velkou produkci reklam. Na vytvořenou kreativu nastavujeme placené reklamy, které poté optimalizujemeanalyzujeme, takže i datoví nadšenci si u nás přijdou na své.
U nás budeš mít šanci podílet se na kampaních pro značky jako jsou Super zoo, L'Oréal, O2, Avène, Ochutnej Ořech a další.
PŘÍPADOVÁ STUDIE: Miliony zhlédnutí a noví zákazníci pro Super Zoo
přes 4.000 videí
jsme vytvořili za poslední 3 roky pro naše klienty na platformy TikTok, Instagram a Facebook Reels, Pinterest a YouTube Shorts. Naše videa začalo sledovat přes 700.000 diváků a zhlédnutí se vyšplhala již  přes 10 milionů.
Během posledních 3 let jsme se vypracovali ze začínající agentury na jednu z největších agentur specializujících se na produkci videí v ČR. Rozhodně nechceme polevit, naopak naše cíle jsou velmi vysoké.

Volné pozice

Podívej se na přehled volných pozic, které právě hledáme:

Editor/ka

Full-time / part-time
Hledáme video editora / střihače, který nám pomůže s editem videí pro naše klienty.

HR manager/ka

Full-time
Zkušený HR manager/ka, který/á nám pomůže s procesy ve firmě.
V případě zájmu nás kontaktujte na vit.janda@tiktokuj.cz.

Specialista/ka na výkonnostní reklamu

Full-time / part-time
Hledáme specialistu/ku, který/á nám pomůže s nastavováním, správou a reportingem reklam pro naše klienty.

Co se u nás děje?

Podívej se, co se u nás již událo a na co se můžeš těšit třeba jednou i ty!
Ecommerce Beers #15
V únoru 2023 jsme u nás pořádali setkání všech e-commerce nadšenců ve spolupráci s projektem Ecommerce Beers.
Na akci se sešlo více jak 100 lidí, pro které jsme připravili úvodní přednášku o generaci Z s názvem "Svět očima generace Z". Po přednášce následovala panelová diskuze s Kristýnou Černou ze Super zoo, marketing specialistou Tomášem Černovským a influencerem Svatoplukem Barkem. Nechybělo ani občerstvenínetworking.
Workshop sebeobrany
Martin Kánský, instruktor sebeobrany s více jak 25 lety zkušeností z policejních složek, a v neposlední řadě náš klient, si pro nás připravil workshop sebeobrany.
Kromě teorie a příběhů skutečných událostí nás Martin učil jak se zachovat v krizových situacích, do kterých se můžeme dostat. Trochu nás potrápil i tréninkem fyzičky :))
Návštěva studentů z University of Applied Sciences Windesheim
Z dalekého Nizozemska k nám vážili cestu studenti z University of Applied Sciences Windesheim, kteří chtěli poznat prostředí české agentury a jak se natáčí videa.
Pro nadšené holandské studenty jsme po úvodní seznamovací přednášce připravili celkem 3 stanoviště.
Na prvním stanovišti naši produkční vysvětlovali celý proces produkce - od hledání herců, přípravy natáčecího plánu až po samotné natáčení. Studenty překvapilo jak náročný ten proces je, i když se jedná o krátká videa na sociální sítě.
Na druhém stanovišti náš režisér ukazoval technické vybavení, se kterým pracujeme během natáčení. Studenty samozřejmě hodně bavilo to, že si vše mohli vyzkoušet.
Na třetím stanovišti jsme se studenty vedli živou diskuzi o tom, co jsou virální prvky ve videích, které jim zvyšují sledovanost a jak je mohou aplikovat.
Den jsme zakončili společnou hrou Kahoot!, kde si studenti otestovali nabyté znalosti.

Kde pracujeme?

xPORT BUSINESS ACCELERATOR

Naše moderní kancelářské prostory s tobogánem jsou plně vybavené potřebnou moderní technikou pro natáčení videí. K dispozici máme společné pracovny, meetingové místnosti, coworkingové zóny, přísun RedBullů, kávovar, kulečník, fotbálek, jídelnu (po-pá) i terasu s grilem.
Kudy se k nám dostat?
  • Jeseniova 2769/208, 130 00 Praha 3 – Žižkov (mapa)
  • Tramvajemi č. 1, 9, 11 – zastávka Strážní
  • Autem – parking v areálu

Napsali o nás také