Menu Zavřeno

ShortPRO školí GTS Alive

Znáte ISIC nebo ITIC?
Postaráme se, abyste znali!

GTS Alive je skupina sdružující hned několik produktů, mezi nejznámější patří ISIC (International Student Identity Card), ITIC (International Teacher Identity Card), IYTC (International Youth Travel Card) či European Youth Card.
ISIC (International Student Identity Card) je jediná mezinárodně uznávaná karta prokazující studentský status vydávaná v asi 130 zemích světa. Držitelé karty získávají přístup k velkému množství různých slev a výhod.

„Oslovit mladé lidi na sociálních sítích.“

To je téma, které GTS Alive aktivně řeší.
Náš Co-Founder David Duc se probojoval v náročném výběrovém řízení až do samotného finále a stal se jediným externím školitelem GTS Alive na každoročním globálním eventu v Estonsku.
David se na prestižní akci představí hned třikrát. A to se svou 90 minutovou prezentací, která se bude zaměřovat na téma Instagramu a TikToku. Ve své prezentaci bude klást důraz především na to, jak můžete oslovit generaci Z pomocí sociálních sítí.
Celou cestu na GTS Alive akci pro vás budeme bedlivě mapovat a v dohledné době se můžete těšit na další dávku informací.
Chcete oslovit mladé diváky?
Umíme.
Jsme specialisté na mladou generaci – tu, která tvoří 1/3 světové populace a postupně přichází na pracovní trh. Pomůžeme vám vymyslet strategii online komunikace a postaráme se o navazující kampaně.