Menu Zavřeno

Zajišťujeme firmám UGC videa, aby jim lépe fungovaly reklamy a díky tomu vydělaly více peněz.

Firmy propojujeme s ověřenými UGC tvůrci a UGC tvůrcům zajišťujeme zakázky.

Nejnovější články na téma UGC

Co to je UGC a k čemu mi bude?

User-Generated Content (UGC) ovládá sociální sítě. Přečtěte si, co to je UGC, v čem se liší od influencer marketingu a...

Staň se certifikovaným UGC tvůrcem

Přidej se do databáze

Přidej se do naší ShortPRO databáze UGC tvůrců. Vyplň jednoduchý formulář a my Tě poté budeme oslovovat se zakázkami.
Pořádáme pravidelné workshopy, skrze které učíme UGC tvůrce natáčet pokročilejší videa na reálných klientech. Po absolvování měsíčního workshopu obdržíš diplom.

Absolvuj workshopy

Natáčej videa pro reálné klienty

Natáčej videa pro reálné klienty. Poskytneme Ti produkty a když se klientům a nám budou videa líbit, odkoupíme je.
Poté, co vyprodukuješ alespoň 10 videí, které klienti odkoupí, staneš se certifikovaným UGC tvůrcem. To ti garantuje přednostní právo získávat od nás zakázky a medailonek u nás na webu, kde Tě budou moci najít další klienti.

Staň se certifikovaným UGC tvůrcem

Databáze certifikovaných UGC tvůrců

David Duc
Klienti:
Bambule, Tvrzenaskla, Master Vietnam
Victoria Majtánová
Klienti:
Tvrzenaskla, N-Medical, Avéne
Pavla Chrobáková
Klienti:
NAVLASIL, Avéne, Amenity Resorts
Markéta Sleziaková
Klienti:
Bitterliebe, Rámečkuj, Bambule
Ověřený tvůrce = absolvent našeho měsíčního workshopu + prošel následnou kvalifikací.
David Duc
Klienti:
Victoria Majtánová
Klienti:
Pavla Chrobáková
Klienti:
Markéta Sleziaková
Klienti:
Ověřený tvůrce = absolvent našeho měsíčního workshopu + prošel následnou kvalifikací.

Nejbližší události s UGC tématikou

Co o nás říkají klienti?

Václav Staněk
Václav StaněkVasky
Read More
,,Školení mohu jen doporučit. David ze ShortPRO je skvělý školitel a do detailů nám ukázal, jak bychom měli postupovat při rozšiřování komunikace naší značky na TikToku. Součástí školení byly nejen strategie a případové studie Davidova klientů, ale také brainstorming a vymýšlení našeho vlastního konceptu a strategie komunikace. Díky tomu máme jasnější představu o tom, jakým směrem se na TikToku chceme vydat, víme přesně jak tuto strategii zaimplementovat, na co se soustředit a čemu se vyhnout.’’
Kristýna Černá
Kristýna ČernáSuperzoo
Read More
,,Vzájemné spolupráce se ShortPRO si velmi vážíme. Při spolupráci s agenturou je pro nás vždy důležité mít flexibilně nastavenou komunikaci s lidmi, kteří jsou nadšenci a profesionálové ve svém oboru, což se nám se ShortPRO podařilo a odrazilo se to i na výsledcích, které mnohonásobně překročily stanovené cíle.’’
Tomáš Zapletal
Tomáš ZapletalWorldee
Read More
TikTok je nový Instagram a je potřeba se svézt na jeho vlně. Pokud se svézt chcete, nemusíte se bát jízdu svěřit ShortPRO. Nás provezli krásně, dostali jsme se na nejnižší cenu za instalaci appky vůbec. Je to mladý, dravý tým, který se podobá tomu našemu. Jestli to máte stejně, nehledejte dál. Našli jste ✌🏻
Eliška Vyhnáková
Eliška VyhnákováKniha „Jak na sítě"
Read More
David Duc ze ShortPRO se jako lektor zapojil do letošního turnusu mé Social Media Akademie. Doufám, že ne naposledy. Během jednoho odpoledne na nás naložil neuvěřitelné množství inspirace i praktických ukázek. Má velmi vzácnou kombinaci seniorního přemýšlení a zkušeností influencera. Když si představím, co zvládl s mými kurzisty za pár hodin, je mi naprosto jasné, k jakým výsledkům se lze dostat, když si vás vezme do parády na delší dobu.
Petr Ludwig
Petr LudwigGrowJOB Institute, Konec prokrastinace, Deep Talks
Read More
Dlouhodobě se věnuji natáčení podcastů a spolupráce mi přinesla například nové ideas na tvorbu obsahu na sociálních sítích. Společné konzultace a zároveň konstruktivní feedbacky od ShortPRO pro mě byly velmi přínosné, čemuž odpovídá vyšší počet zhlédnutí a interakcí u jednotlivých videí.
Tereza Knířová
Tereza KnířováSodexo benefity
Read More
ShortPRO jsme pozvali na firemní Social Media Day, aby TikTok představili našim zaměstnancům. A rozhodně jsme nešlápli vedle. Kolegové ocenili informace o datech, vstřícný přístup i ukázky zajímavých profilů.
Previous
Next

Reference našich UGC tvůrců

Na kurz ShortPRO jsem šla trochu s obavou, mým cílem nebylo jen naučit se jak na krátká videa, ale především se naučit, jak to dělat tak, aby to bavilo mě, mé klienty i algoritmy sociálních sítí.
Po čtyřech on-line a čtyřech offline setkáních jsem získala nejen cenné know-how, ale především mě opravdu začal bavit proces tvorby krátkých propagačních videí! Zjistila jsem, že se to dá dělat i jinak, zábavně, s lehkostí.
Na kurzu byl super individuální přístup a já za to moc děkuji!
5/5
Naďa S.
Na workshop jsem se přihlásil s vidinou toho, že se budu živit tvorbou krátkých videí na sociálních sítích. Workshop ShortPRO mě naučil do detailu vše potřebné. Díky němu jsem se naučil psát scénáře i jak natočit správně styly talking head, sketch a vizuál s vyprávěním.
Naučil jsem se editovat videa v aplikaci CapCut a natáčet několik druhů záběrů. Workshop byl velice přátelský a chodit na něj byla radost. Velmi oceňuji individuální přístup školitele. Pomohl mi s každou otázkou.
Workshop na plné čáře splnil mé očekávání. Velice doporučuji každému, kdo se chce např. živit tvorbou obsahu na soc. sítě jako já. 10 / 10!
5/5
Jakub J.

Napsali o nás také

Rádi s TikTokem
a krátkými videi
pomůžeme i vám.
Jako ShortPRO nabízíme širokou škálu služeb, které jsou nastaveny tak, aby uspokojily potřeby každého zákazníka, který chce proniknout do světa sociálních sítí a generace Z.