Menu Zavřeno

PROBĚHLO
Webinář:
Jaké je to být UGC?
Monika Nahodilová

UGC zažilo obrovskou vlnu zájmu – flexibilní práce z domova, peníze, produkty zdarma atd. O čem už se ale tolik nemluví? Strach z konkurence, obavy o dostatek klientů, neustálá nutnost zlepšovat své dovednosti apod.

Rozhodli jsme se, že tento webinář povedeme společně s Mončou jako pohodové povídání, kde vás ona sama provede svým příběhem jako UGC tvůrce, který se do této hry připojil v jejím největším peaku. Podíváme se spolu na všechny radosti i strasti, které jí to přineslo, a jak s nimi naložila. Samozřejmě bude i dostatek prostoru pro vás, abyste se podělili o své pocity a nechali si poradit od komunity jiných tvůrců, kteří jsou na stejné vlně.

Kdo je Monika? 

Už na základce jsem začala s videem a fotografií, na střední v tom pokračovala a viděla v tom nějakou mou budoucnost. Na vysoké jsem chtěla využít svůj volný čas k rozvoji a začít si vydělávat tím, co mě baví. A tak jsem se přihlásila do kurzu Marketing pro 3.0, což pro mě všechno odstartovalo. Pak jsem si ještě prošla dalším kurzem Videoguru. S kamarádkou jsme hledali klienty na správu sítí, nějak extra se nám ale nedařilo. Loni v červenci jsem byla přijata do Short Pro, kde jsem prošla UGC workshopem.  A od té doby se věnuju hlavně UGC, ideamakingu a trochu správě sítí a těším se, až se tomu po škole budu moc věnovat naplno.

Rádi s TikTokem
a krátkými videi
pomůžeme i vám.
Jako ShortPRO nabízíme širokou škálu služeb, které jsou nastaveny tak, aby uspokojily potřeby každého zákazníka, který chce proniknout do světa sociálních sítí.