Menu Zavřeno

ShortPRO školí PwC Česká republika.

Krátká videa v HR?

PwC (PricewaterhouseCoopers) je poradenská společnost, která svým klientům poskytuje auditorské, daňové a poradenské služby. PwC Česká republika spadá do celosvětové sítě firem PwC.
Na českém trhu působí PwC více než 30 let a v současnosti dosahuje počtu zaměstnanců 1.000+ expertů na různé byznysové oblasti.

„Jak oslovit mladé talenty?“

PwC se dlouhodobě zaměřuje na klíčovou otázku: Jak oslovit mladé nadějné talenty, kteří budou klíčovým přínosem pro společnost v budoucnosti? Toto téma je dnes nejen aktuální, ale také nezbytně důležité v době neustálého vývoje a konkurence na trhu práce.
Pwc se tedy rozhodlo oslovit ShortPRO, aby jim s touto otázkou pomohlo. Náš Co-Founder David Duc připravil školení na kterém představil, jak je možné využít sílu krátkých videí pro employer branding.
David v rámci školení sdílel své know-how a představil unikátní schopnost upoutat pozornost a komunikovat s cílovou skupinou mladých lidí způsobem, který je pro ně přirozený a přitažlivý. Školení poskytlo konkrétní nástroje a strategie, jak efektivně využít krátká videa v oblasti HR.
Tyto poznatky PwC umožní lépe porozumět potřebám a preferencím mladých profesionálů a lépe se s nimi spojit prostřednictvím moderních technologií a komunikačních kanálů.
Chcete oslovit mladé talenty?
Umíme.
Jsme specialisté na mladou generaci – tu, která tvoří 1/3 světové populace a postupně přichází na pracovní trh. Pomůžeme vám vymyslet strategii komunikace na Generaci Z.